Boekhandel: Plaats: Telefoonnummer: E-mail adres:
Schuilplaats Alblasserdam 078-6913068 info@schuilplaats.org
Ichtusboekhandel Alphen a/d Rijn 0172-492562 alphen@ichthusboekhandel.nl
Joy Barendrecht 0180-628676 info@cadeauwinkeljoy.nl
Slingerland Bergambacht 0182-351231 slingerland@winkelhof.nl
Janneke Berkel en Rodenrijs 010-5112486 info@kantoorboekhandel-janneke.nl
Bouwsteen Bleskensgraaf 0184-694699 boekwinkel@bouwsteen.eu
Lichtpunt Bodegraven 0172-610161 info@lichtpuntboeken.nl
MCMS.NL Bodegraven 0172-645406 mailto:info@mcms.nl
Ritmeester Boven-Hardinxveld 0183-351108 boekhandelritmeester@online.nl
Boek sfeer en meer Bruinisse 06-83804562
Dommele Bruinisse 0111-481943
Kom en zie Capelle a/d IJssel 010-4507093 winkel@komenziecapelle.nl
De Graaf Capelle a/d IJssel 010-4503223 boekenmuziek@vdergraaf.nl
’t Boekenhoekje Capelle a/d IJssel 010-4422212 info@tboekenhoekje.nl
Bijbel inn Delft 015-2142144 paulwiep@hetnet.nl
Pelgrim Boeken & Muziek Delft 015-8200277 delft@pelgrimonline.nl
Goede Herder Den Haag 070-3800576 denhaag@ichthusboekhandel.nl
Boekw. het Bijbelhuis Den Haag 070-3469729 info@bijbelhuis.nl
Postorderboekhandel Dordrecht 078-6221144 info@postorderboekhandel.nl
De Hoopshop Dordrecht 078-6111100 info@dehoopshop.nl
Ritmeester Gorinchem 0183-689568 boekhandelritmeester@online.nl
Smit Gouda 0182-516613 info@boekhandelsmit.nl
Samma Gouda
Kantoorboekh. Groot-Ammers Groot-Ammers 0184-662495 info@kbhgrootammers.nl
Hymnus ’s Gravendeel 078-6733427 info@hymnus.nl
Goedeboeken H.I.Ambacht 078-6816867 info@goedeboeken.nl
Boeketcetera H.I.Ambacht 078-6849733 p.snoei@planet.nl
Rinnah Hardinxveld-Giessendam 0184-670276 info@boeksjoprinnah.nl
Boekhandel Ritmeester Hardinxveld-Giessendam 0184-612385 ritmeester@gmail.com
Fakkel Hoogvliet 010-4722951 hoogvliet@fakkel.nl
Baken Katwijk 071-4013001 info@hetbakenkatwijk.nl
Brugzicht Krimpen a/d IJssel 0810-590237 info@brugzicht.nl
Fakkel Leerdam 0345-619425 leerdam@fakkel.nl
Goedeherder Leiden 071-5147061 leiden@ichthusboekhandel.nl
Kapel Lisse 0252-427751 dekapel-lisse@allesin1.nl
Hadassa Chr. boekwinkel Maassluis 010-5912781 info@hadassamaassluis.nl
Ritmeester Meerkerk 0183-351108 boekhandelritmeester@online.nl
van der Wal Molenaarsgraaf
Chr. boekwinkel Gideon Naaldwijk 0174-626701 boekenmuziekwinkel@stichtinggideon .nl
Parel Nieuw-lekkerland 0184-686714 inkoop@boekwinkeldeparel.nl
Boekenstek Nieuw-Beijerland 0168-694737 info@boekenstek.nl
L’ecrit Nieuwerkerk a/d IJssel 0180-323004 Info@christelijkeboekhandel.com
Tolle Lege Numansdorp 0186-654124 tolle-lege@hoekschewaard.nl
Verbaas Numansdorp 0186-653386 e-verbaas@hetnet.nl
Dijfhuizen Oud Beijerland 0186-617724 info@duifhuizenboeken.nl
Evang.boekh Oud-Beijerland 0186-640191 info@bijbelkioskhoekschewaard.nl
Akershoek Ouddorp 0187-684267 info@akershoek.nl
Eijkelenboom Papendrecht 078-6151957 boekhandeleijkelenboom@solcon.nl
Sjaloom Chr. Boeken en Muziek Papendrecht 078-6154858 info@sjaloom.org
Kandelaar Ridderkerk 0180-424698 winkel@de-kandelaar.nl
Rietschoten Rotterdam 010-4820488 boekhandel@vanrietschoten.nl
Pelgrim Boeken & Muziek Rotterdam 010-4762032 rotterdam@pelgrimonline.nl
Winkeltje Rozenburg 0181-218244 info@hetwinkeltjerozenburg.nl
Shalom s-Gravenzande 0174-417818 info@shalomsgravenzande.nl
Veritas Scheveningen 070-3555312 boekwinkelveritas@solcon.nl
Huigen Schoonrewoerd 0345-642047 kahuigen@kliksafe.nl
Hodia Sliedrecht 0184-417271 hodia@aol.nl
Goedeboeken Sliedrecht 0184-769003 info@goedeboeken.nl
De Vos Lezen en Wonen Sliedrecht 0184-412461 info@devosboeken.nl
Boekh. & Antiquariaat Tweeerlei Sliedrecht 0184-630721 info@2-erlei.nl
Waard Sliedrecht 0184-412219 boekhandel@dewaardsl.nl
De Goede Boekenhoek Spijkenisse 0637182549 info@degoedeboekenhoek.nl
Boom Sommelsdijk 0187-482614 boomboek@filternet.nl
Graankorrel Streefkerk 0184-683649 degraankorrel2959@gmail.com
Burger Waddinxveen 0182-612298 info@burger-waddinxveen.nl
Hoeksteen Woerden 0348-421933 info@hoeksteenboekhandel.nl
Goede Herder Zoetermeer 079-3162081 zoetermeer@ichthusboekhandel.nl
Successful Living Stores Zoetermeer 079-8795361 shop@successfulliving.nl
Boekh.de Roo Zwijndrecht 078-6124081 info@derooboeken.nl