Boekhandel: Plaats: Telefoonnummer: E-mail adres:
Lightdrager Aalten 0534-471218 aalten@fakkel.nl
CLC Boeken en Muziek Apeldoorn 055-5222757 clcapeldoorn@clcnl.org
Wegwijzer Arnhem 026-3231288 info@wegwijzerarnhem.nl
Wedloop Barneveld 0342-421633 info@dewedloop.nl
Wijngaarden Barneveld 0342-417335
Manna Boek en Muziek Deventer 0570-610495 info@mannanet.nl
Samma Deventer 0314-325718
De duif Dieren
Goodbook shop Doetinchem 0314-363330 goodbookshop@solcon.nl
De Boekenkast Doetinchem b.ebbers@tele2.nl
Boekwinkel De Ploeg Dodenwaard 0488-452622 jurgenvermeer@kpnmail.nl
De bron Ede 0318-611587 info@boekhandeldebron.nl
Hazeleger Ede 0318-615639 info@boekhandelhazeleger.nl
Hardeman Ede 0318-617555 info@fritshardeman.nl
Zoutewelle Ederveen 0318-548855 info@zoutewelleboeken.nl
Kool Ederveen 0318-574290 info@koolboeken.nl
Elburgerboekhandel Elburg 0525-681979 info@elburgerboekhandel.nl
Anker Elburg 0525-680444 info@ankerelburg.nl
Veluws zendingswinkel Elspeet 0577-402409 aleman.m@kliksafe.nl
VVV-de kleine Heivlinder Elspeet 0577-491450 info@heivlinder.nl
Pelgrim Boeken & Muziek Epe 0578-621610 epe@pelgrimonline.nl
Riemer Ermelo 0341-552405 ermeloo@riemer-walinga.nl
Evita Een geschenk voor iedereen Ermelo 0314-706521 info@evita-ermelo.nl
Zonnetje Geldermalsen 0354-572346 ajzondag@kliksafe.nl
Bladwijzer Geldermalsen 0345-520559 debladwijzer@kliksafe.nl
Oase Haaften 0418-591552 info@oaseboeken.nl
Sjemen Evangelische Boekhandel Harderwijk 0341-420771 sjemen@sjemen.nl
De fontein Hattem 038-4440796 info@fonteinhattum.nl
V/d Meijden Kersteren 0488-482226 info@vdmeijden-boekhandel.nl
Boekenhoeve Kootwijkerbroek 0342-419790 deboekenhoeve@kliksafe.nl
Boekenkamer Kootwijkerbroek 0342-440590 info@deboekenkamer.nl
Fakkel Leerdam 0345-619425 leerdam@fakkel.nl
Boekwinkel Licht Lichtenvoorde 0544-376261 boekwinkel-licht@solcon.nl
Jongh Meteren 0345-569223
Wijk Nederhemert 0418-552161 tkloske@hetnet.nl
Hertog Nijkerk 033-2454080 info@hertogboeken.nl
Beukelaar Nunspeet 0341-250593 info@boekhandeldebeukelaar.nl
Blijmare Nunspeet 0341-256242 blijmare@solcon.nl
Bos Oldebroek
Medeklinker Oldebroek 0525-632397 info@demedeklinker.nl
Leeuwen Opheusden 0488-483206 info@vanleeuwenboeken.nl
Horssen Putten 0341-362277 info@van-horssen.com
Boekpunt Putten 0341-352899 info@hetboekpunt.nl
Schatkamer Rumpt 0345-599311 deschatkamer@kliksafe.nl
Zonnebloem Scherpenzeel 033-2774355 dezonnebloem@solcon.nl
Hoeksteen Uchelen 055-5428117 avantzelfde@solcon.nl
De Schans boekhandel Uddel 0577-402210 info@boekhandeldeschans.nl

Rank Veenendaal 0318-548882 info@derankveenendaal.nl
Boekenhuys annelies Veenendaal 0318-656398 boekenhuysannelies@kliksafe.nl
Kooten Veenendaal 0318-512915 info@boekhandelvankooten.nl
Jojada Marktevangelisatie Velp 026-3641724 jojada1@hetnet.nl
Appelboom Voorthuizen 0342-701146 info@deappelboomvoorthuizen.nl
Shalom Wapenveld 038-4479870 info@boekwinkelshalom.nl
De Rivier Wezep 038-3765501 info@de-rivier.nl
Betteldshop Zelhem 0314-627254 info@betteldshop.nl
Vonk Zutphen 0575-510933 info@devonkzutphen.nl